Klasse 1 Aantal Punten/ Wedstr Wedstr Wedstr Sets Set Punten
Team Wedstrijden Sets voor Winst Gelijk Verlies Tegen Saldo Saldo
Set Up 1 2 7 2 0 0 1 6 75
Aspargos 1 2 5 1 0 1 3 2 17
Peelpush DVT2 1 4 1 0 0 0 4 20
Hovoc 1 2 4 1 0 1 4 0 10
Peelpush DVT1 2 4 1 0 1 4 0 -32
VC Olympia 1 2 3 1 0 1 5 -2 -6
VC Athos 1 2 1 0 0 2 7 -6 -54
Hovoc 2 1 0 0 0 1 4 -4 -30
                       
Dag Datum Tijd Plaats Thuis Uit SET 1 SET 2 SET 3 SET 4 Uitslag Tot.punten
woensdag 23-09-20 20.00 Horst Hovoc 1 VC Olympia 1 25-16 25-12 25-19 25-23 4-0 100-70
woensdag 23-09-20 21.00 Meijel Peelpush DVT1 Set Up 1 06-25 13-25 25-23 09-25 1-3 53-98
donderdag 24-09-20 21.00 Sevenum VC Athos 1 Aspargos 1 19-25 18-25 17-25 16-25 0-4 70-100
dinsdag 6-10-20 20.00 Panningen VC Olympia 1 VC Athos 1 17-25 25-14 25-14 25-15 3-1 92-68
woensdag 7-10-20 21.00 Meijel Peelpush DVT2 Hovoc 1 25-19 25-22 25-17 25-22 4-0 100-80
donderdag 8-10-20 20.30 Grubbenvorst Aspargos 1 Peelpush DVT1 21-25 22-25 15-25 25-21 1-3 83-96
donderdag 8-10-20 21.00 Meerlo Set Up 1 Hovoc 2 25-16 25-21 25-19 25-14 4-0 100-70
woensdag 28-10-20 20.00 Horst Hovoc 1 Hovoc 2            
woensdag 28-10-20 21.00 Meijel Peelpush DVT1 VC Olympia 1            
donderdag 29-10-20 20.30 Grubbenvorst Aspargos 1 Set Up 1            
donderdag 29-10-20 21.00 Sevenum VC Athos 1 Peelpush DVT2            
dinsdag 10-11-20 20.00 Panningen VC Olympia 1 Aspargos 1            
woensdag 11-11-20 21.30 Horst Hovoc 2 VC Athos 1            
woensdag 11-11-20 21.00 Meijel Peelpush DVT2 Peelpush DVT1            
donderdag 12-11-20 21.00 Meerlo Set Up 1 Hovoc 1            
dinsdag 24-11-20 20.00 Panningen VC Olympia 1 Set Up 1            
woensdag 25-11-20 21.00 Meijel Peelpush DVT1 Hovoc 2            
donderdag 26-11-20 20.30 Grubbenvorst Aspargos 1 Peelpush DVT2            
donderdag 26-11-20 21.00 Sevenum VC Athos 1 Hovoc 1            
woensdag 9-12-20 20.00 Horst Hovoc 1 Peelpush DVT1            
woensdag 9-12-20 21.30 Horst Hovoc 2 Aspargos 1            
woensdag 9-12-20 21.00 Meijel Peelpush DVT2 VC Olympia 1            
donderdag 10-12-20 21.00 Sevenum VC Athos 1 Set Up 1            
dinsdag 5-01-21 20.00 Panningen VC Olympia 1 Hovoc 2            
woensdag 6-01-21 21.00 Meijel Peelpush DVT1 VC Athos 1            
donderdag 7-01-21 20.30 Grubbenvorst Aspargos 1 Hovoc 1            
donderdag 7-01-21 21.00 Meerlo Set Up 1 Peelpush DVT2            
dinsdag 19-01-21 20.00 Panningen VC Olympia 1 Hovoc 1            
woensdag 20-01-21 21.00 Meijel Peelpush DVT2 Hovoc 2            
donderdag 21-01-21 20.30 Grubbenvorst Aspargos 1 VC Athos 1            
donderdag 21-01-21 21.00 Meerlo Set Up 1 Peelpush DVT1            
woensdag 3-02-21 21.30 Horst Hovoc 1 Peelpush DVT2            
woensdag 3-02-21 20.00 Horst Hovoc 2 Set Up 1            
woensdag 3-02-21 21.00 Meijel Peelpush DVT1 Aspargos 1            
donderdag 4-02-21 21.00 Sevenum VC Athos 1 VC Olympia 1            
dinsdag 23-02-21 20.00 Panningen VC Olympia 1 Peelpush DVT1            
woensdag 24-02-21 20.00 Horst Hovoc 2 Hovoc 1            
woensdag 24-02-21 21.00 Meijel Peelpush DVT2 VC Athos 1            
donderdag 25-02-21 21.00 Meerlo Set Up 1 Aspargos 1            
woensdag 10-03-21 21.30 Horst Hovoc 1 Set Up 1            
woensdag 10-03-21 21.00 Meijel Peelpush DVT1 Peelpush DVT2            
donderdag 11-03-21 20.30 Grubbenvorst Aspargos 1 VC Olympia 1            
donderdag 11-03-21 21.00 Sevenum VC Athos 1 Hovoc 2            
woensdag 24-03-21 21.30 Horst Hovoc 1 VC Athos 1            
woensdag 24-03-21 20.00 Horst Hovoc 2 Peelpush DVT1            
woensdag 24-03-21 21.00 Meijel Peelpush DVT2 Aspargos 1            
donderdag 25-03-21 21.00 Meerlo Set Up 1 VC Olympia 1            
dinsdag 6-04-21 20.00 Panningen VC Olympia 1 Peelpush DVT2            
woensdag 7-04-21 21.00 Meijel Peelpush DVT1 Hovoc 1            
donderdag 8-04-21 20.30 Grubbenvorst Aspargos 1 Hovoc 2            
donderdag 8-04-21 21.00 Meerlo Set Up 1 VC Athos 1            
woensdag 21-04-21 21.30 Horst Hovoc 1 Aspargos 1            
woensdag 21-04-21 20.00 Horst Hovoc 2 VC Olympia 1            
woensdag 21-04-21 21.00 Meijel Peelpush DVT2 Set Up 1            
donderdag 22-04-21 21.00 Sevenum VC Athos 1 Peelpush DVT1            
woensdag uitgesteld 21.30 Horst Hovoc 2 Peelpush DVT2