Klasse 4A Aantal Punten/ Wedstr Wedstr Wedstr Sets Set Punten
Team Wedstrijden Sets voor Winst Gelijk Verlies Tegen Saldo Saldo
Civitas 3                
VC Athos 4                
VC Trivia 5                
Accretos 1                
SV Phoenix'75 1                
Olsredlem 1                
BVC Holyoke 2                
V.C. Touché                
                       
Dag Datum Tijd Plaats Thuis Uit SET 1 SET 2 SET 3 SET 4 Uitslag Punten
wo 22-09-21 19.45 Venlo Civitas 3 VC Athos 4            
do 23-09-21 21.30 Roggel Accretos 1 VC Trivia 5            
do 23-09-21 20.45 Melderslo Olsredlem 1 SV Phoenix '75 1            
vrij 24-09-21 20.30 Steyl BVC Holyoke 2 V.C. Touche            
ma 4-10-21 20.00 Venray SV Phoenix '75 1 BVC Holyoke 2            
ma 4-10-21 21.00 Hegelsom VC Trivia 5 Civitas 3            
do 7-10-21 20.30 Neerkant V.C. Touche Accretos 1            
do 7-10-21 20.00 Sevenum VC Athos 4 Olsredlem 1            
do 21-10-21 21.30 Roggel Accretos 1 SV Phoenix '75 1            
do 21-10-21 20.45 Melderslo Olsredlem 1 Civitas 3            
do 21-10-21 20.30 Neerkant V.C. Touche VC Trivia 5            
vrij 22-10-21 20.30 Steyl BVC Holyoke 2 VC Athos 4            
ma 8-11-21 20.00 Venray SV Phoenix '75 1 V.C. Touche            
ma 8-11-21 21.00 Hegelsom VC Trivia 5 Olsredlem 1            
wo 10-11-21 19.45 Venlo Civitas 3 BVC Holyoke 2            
do 11-11-21 20.00 Sevenum VC Athos 4 Accretos 1            
do 18-11-21 21.30 Roggel Accretos 1 Civitas 3            
ma 22-11-21 20.00 Venray SV Phoenix '75 1 VC Trivia 5            
do 25-11-21 20.30 Neerkant V.C. Touche VC Athos 4            
vrij 26-11-21 20.30 Steyl BVC Holyoke 2 Olsredlem 1            
wo 8-12-21 19.45 Venlo Civitas 3 V.C. Touche            
do 9-12-21 20.45 Melderslo Olsredlem 1 Accretos 1            
do 9-12-21 20.00 Sevenum VC Athos 4 SV Phoenix '75 1            
vrij 10-12-21 20.30 Steyl BVC Holyoke 2 VC Trivia 5            
ma 3-01-22 20.00 Venray SV Phoenix '75 1 Civitas 3            
ma 3-01-22 21.00 Hegelsom VC Trivia 5 VC Athos 4            
do 6-01-22 20.30 Neerkant V.C. Touche Olsredlem 1            
do 13-01-22 21.30 Roggel Accretos 1 BVC Holyoke 2            
ma 17-01-22 20.00 Venray SV Phoenix '75 1 Olsredlem 1            
ma 17-01-22 21.00 Hegelsom VC Trivia 5 Accretos 1            
do 20-01-22 20.30 Neerkant V.C. Touche BVC Holyoke 2            
do 20-01-22 20.00 Sevenum VC Athos 4 Civitas 3            
do 27-01-22 21.30 Roggel Accretos 1 V.C. Touche            
wo 2-02-22 19.45 Venlo Civitas 3 VC Trivia 5            
do 3-02-22 20.45 Melderslo Olsredlem 1 VC Athos 4            
vrij 4-02-22 20.30 Steyl BVC Holyoke 2 SV Phoenix '75 1            
ma 14-02-22 21.00 Hegelsom VC Trivia 5 V.C. Touche            
wo 16-02-22 19.45 Venlo Civitas 3 Olsredlem 1            
do 10-02-22 20.30 Neerkant V.C. Touche SV Phoenix '75 1            
do 17-02-22 20.00 Sevenum VC Athos 4 BVC Holyoke 2            
ma 21-02-22 20.00 Venray SV Phoenix '75 1 Accretos 1            
do 10-03-22 21.30 Roggel Accretos 1 VC Athos 4            
do 10-03-22 20.45 Melderslo Olsredlem 1 VC Trivia 5            
vrij 11-03-22 20.30 Steyl BVC Holyoke 2 Civitas 3            
ma 21-03-22 21.00 Hegelsom VC Trivia 5 SV Phoenix '75 1            
wo 23-03-22 19.45 Venlo Civitas 3 Accretos 1            
do 24-03-22 20.45 Melderslo Olsredlem 1 BVC Holyoke 2            
do 24-03-22 20.00 Sevenum VC Athos 4 V.C. Touche            
ma 4-04-22 20.00 Venray SV Phoenix '75 1 VC Athos 4            
ma 4-04-22 21.00 Hegelsom VC Trivia 5 BVC Holyoke 2            
do 7-04-22 21.30 Roggel Accretos 1 Olsredlem 1            
do 7-04-22 20.30 Neerkant V.C. Touche Civitas 3            
wo 20-04-22 19.45 Venlo Civitas 3 SV Phoenix '75 1            
do 21-04-22 20.45 Melderslo Olsredlem 1 V.C. Touche            
do 21-04-22 20.00 Sevenum VC Athos 4 VC Trivia 5            
vrij 22-04-22 20.30 Steyl BVC Holyoke 2 Accretos 1