Klasse 4B Aantal Punten/ Wedstr Wedstr Wedstr Sets Set Punten
Team Wedstrijden Sets voor Winst Gelijk Verlies Tegen Saldo Saldo
Peelpush DVT3 4 12 3 0 1 4 8 79
Peelpush DVT2 5 12 2 2 1 8 4 23
VC Grashoek 2 3 10 2 1 0 2 8 108
Setpoint 2 4 10 2 1 1 6 4 37
Touch'80 4 9 3 0 1 7 2 -12
Revoc VCB3 4 5 0 1 3 11 -6 -58
VC Athos 3 4 4 1 0 3 12 -8 -74
VC Olympia 3 4 2 0 1 3 14 -12 -103
                       
Dag Datum Tijd Plaats Thuis Uit SET 1 SET 2 SET 3 SET 4 Uitslag Punten
ma 27-09-21 20.00 Kronenberg Setpoint 2 Peelpush DVT2 25-18 25-21 21-25 26-24 3-1 97-88
wo 29-09-21 20.30 Meijel Peelpush DVT3 VC Olympia 3 25-23 25-22 25-20 25-14 4-0 100-79
wo 29-09-21 20.00 Blerick Touch'80 VC Athos 3 23-25 25-18 26-24 25-14 3-1 99-81
ma 11-10-21 20.00 Offenbeek Revoc VCB3 Touch'80 19-25 19-25 19-25 25-19 1-3 82-94
di 12-10-21 21.00 Panningen VC Olympia 3 Setpoint 2 25-22 25-20 19-25 22-25 2-2 91-92
do 14-10-21 20.00 Sevenum VC Athos 3 Peelpush DVT3 25-20 24-26 25-18 26-24 3-1 100-88
ma 18-10-21 20.00 Offenbeek Revoc VCB3 Peelpush DVT2 25-22 20-25 20-25 25-18 2-2 90-90
wo 20-10-21 20.30 Meijel Peelpush DVT2 VC Grashoek 2 25-21 18-25 25-23 11-25 2-2 79-94
ma 1-11-21 20.00 Kronenberg Setpoint 2 VC Athos 3 25-15 25-20 25-09 25-21 4-0 100-65
wo 3-11-21 20.30 Meijel Peelpush DVT3 Touch'80 25-14 25-08 25-15 25-13 4-0 100-50
vrij 5-11-21 21.00 Grashoek VC Grashoek 2 VC Olympia 3 25-08 25-05 25-14 25-12 4-0 100-39
di 9-11-21 21.00 Panningen VC Olympia 3 Peelpush DVT2 18-25 21-25 19-25 21-25 0-4 79-100
wo 10-11-21 20.30 Meijel Peelpush DVT2 Revoc VCB3 25-17 25-22 22-25 25-07 3-1 97-71
ma 15-11-21 20.00 Offenbeek Revoc VCB3 Peelpush DVT3 25-16 19-25 10-25 17-25 1-3 71-91
wo 17-11-21 20.00 Blerick Touch'80 Setpoint 2 25-22 25-20 30-28 23-25 3-1 103-95
do 18-11-21 20.00 Sevenum VC Athos 3 VC Grashoek 2 15-25 14-25 16-25 22-25 0-4 67-100
ma 29-11-21 20.00 Kronenberg Setpoint 2 Peelpush DVT3            
di 30-11-21 21.00 Panningen VC Olympia 3 Revoc VCB3            
wo 1-12-21 20.30 Meijel Peelpush DVT2 VC Athos 3            
vrij 3-12-21 21.00 Grashoek VC Grashoek 2 Touch'80            
wo 8-12-21 21.00 Grashoek VC Grashoek 2 Revoc VCB3            
ma 13-12-21 20.00 Kronenberg Setpoint 2 Revoc VCB3            
wo 15-12-21 20.30 Meijel Peelpush DVT3 VC Grashoek 2            
wo 15-12-21 20.00 Blerick Touch'80 Peelpush DVT2            
do 16-12-21 20.00 Sevenum VC Athos 3 VC Olympia 3            
ma 10-01-22 20.00 Offenbeek Revoc VCB3 VC Athos 3            
di 11-01-22 21.00 Panningen VC Olympia 3 Touch'80            
wo 12-01-22 20.30 Meijel Peelpush DVT3 Peelpush DVT2            
vrij 14-01-22 21.00 Grashoek VC Grashoek 2 Setpoint 2            
ma 24-01-22 20.00 Offenbeek Revoc VCB3 VC Grashoek 2            
wo 26-01-22 20.30 Meijel Peelpush DVT2 Setpoint 2            
do 27-01-22 20.00 Sevenum VC Athos 3 Touch'80            
di 1-02-22 21.00 Panningen VC Olympia 3 Peelpush DVT3            
ma 7-02-22 20.00 Kronenberg Setpoint 2 VC Olympia 3            
wo 9-02-22 20.30 Meijel Peelpush DVT3 VC Athos 3            
wo 9-02-22 20.00 Blerick Touch'80 Revoc VCB3            
vrij 11-02-22 21.00 Grashoek VC Grashoek 2 Peelpush DVT2            
wo 16-02-22 20.30 Meijel Peelpush DVT2 VC Olympia 3            
di 22-02-22 21.00 Panningen VC Olympia 3 VC Grashoek 2            
wo 23-02-22 20.00 Blerick Touch'80 Peelpush DVT3            
do 24-02-22 20.00 Sevenum VC Athos 3 Setpoint 2            
ma 14-03-22 20.00 Kronenberg Setpoint 2 Touch'80            
wo 16-03-22 20.30 Meijel Peelpush DVT3 Revoc VCB3            
vrij 18-03-22 21.00 Grashoek VC Grashoek 2 VC Athos 3            
ma 28-03-22 20.00 Offenbeek Revoc VCB3 VC Olympia 3            
wo 30-03-22 20.30 Meijel Peelpush DVT3 Setpoint 2            
wo 30-03-22 20.00 Blerick Touch'80 VC Grashoek 2            
do 31-03-22 20.00 Sevenum VC Athos 3 Peelpush DVT2            
ma 4-04-22 20.00 Offenbeek Revoc VCB3 Setpoint 2            
wo 6-04-22 20.30 Meijel Peelpush DVT2 Peelpush DVT3            
di 12-04-22 21.00 Panningen VC Olympia 3 VC Athos 3            
wo 13-04-22 20.30 Meijel Peelpush DVT2 Touch'80            
vrij 15-04-22 21.00 Grashoek VC Grashoek 2 Peelpush DVT3            
wo 20-04-22 20.00 Blerick Touch'80 VC Olympia 3            
ma 25-04-22 20.00 Kronenberg Setpoint 2 VC Grashoek 2            
do 28-04-22 20.00 Sevenum VC Athos 3 Revoc VCB3