Klasse 1 Aantal Punten/ Wedstr Wedstr Wedstr Sets Set Punten
Team Wedstrijden Sets voor Winst Gelijk Verlies Tegen Saldo Saldo
Aspargos1 0 0 0 0 0 0 0 0
Hovoc 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Peelpush DVT1 0 0 0 0 0 0 0 0
Active Rooy 1 0 0 0 0 0 0 0 0
VC Athos 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Set Up 1 0 0 0 0 0 0 0 0
VC Grashoek 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Peelpush DVT2 0 0 0 0 0 0 0 0
                       
Dag Datum Tijd Plaats Thuis Uit SET 1 SET 2 SET 3 SET 4 Uitslag Tot.punten
woensdag uitgesteld 20.00 Horst HOVOC 1 VC Grashoek 1         0-0 #WAARDE!
dinsdag 25-09-18 20.30 Venray Active Rooy 1 VC Athos 1            
woensdag 26-09-18 21.00 Meijel Peelpush DVT1 Set Up 1            
donderdag 27-09-18 21.00 Grubbenvorst Aspargos 1 Peelpush DVT2            
donderdag 04-10-18 21.00 Grashoek VC Grashoek 1 Aspargos 1            
woensdag 10-10-18 21.00 Meijel Peelpush DVT2 Active Rooy 1            
donderdag 11-10-18 21.00 Meerlo Set Up 1 HOVOC 1            
donderdag 11-10-18 20.30 Sevenum VC Athos 1 Peelpush DVT1            
woensdag 31-10-18 20.00 Horst HOVOC 1 VC Athos 1            
woensdag 31-10-18 21.00 Meijel Peelpush DVT1 Active Rooy 1            
donderdag 01-11-18 21.00 Grubbenvorst Aspargos 1 Set Up 1            
donderdag 01-11-18 21.00 Grashoek VC Grashoek 1 Peelpush DVT2            
dinsdag 13-11-18 20.30 Venray Active Rooy 1 HOVOC 1            
woensdag 14-11-18 21.00 Meijel Peelpush DVT2 Peelpush DVT1            
donderdag 15-11-18 21.00 Meerlo Set Up 1 VC Grashoek 1            
donderdag 15-11-18 20.30 Sevenum VC Athos 1 Aspargos 1            
woensdag 28-11-18 20.00 Horst HOVOC 1 Peelpush DVT1            
donderdag 29-11-18 21.00 Grubbenvorst Aspargos 1 Active Rooy 1            
donderdag 29-11-18 21.00 Meerlo Set Up 1 Peelpush DVT2            
donderdag 29-11-18 21.00 Grashoek VC Grashoek 1 VC Athos 1            
dinsdag 11-12-18 20.30 Venray Active Rooy 1 VC Grashoek 1            
woensdag 12-12-18 20.00 Horst HOVOC 1 Peelpush DVT2            
woensdag 12-12-18 21.00 Meijel Peelpush DVT1 Aspargos 1            
donderdag 13-12-18 20.30 Sevenum VC Athos 1 Set Up 1            
woensdag 09-01-19 21.00 Meijel Peelpush DVT2 VC Athos 1            
donderdag 10-01-19 21.00 Grubbenvorst Aspargos 1 HOVOC 1            
donderdag 10-01-19 21.00 Meerlo Set Up 1 Active Rooy 1            
donderdag 10-01-19 21.00 Grashoek VC Grashoek 1 Peelpush DVT1            
woensdag 23-01-19 21.00 Meijel Peelpush DVT2 Aspargos 1            
donderdag 24-01-19 21.00 Meerlo Set Up 1 Peelpush DVT1            
donderdag 24-01-19 20.30 Sevenum VC Athos 1 Active Rooy 1            
donderdag 24-01-19 21.00 Grashoek VC Grashoek 1 HOVOC 1            
dinsdag 05-02-19 20.30 Venray Active Rooy 1 Peelpush DVT2            
woensdag 06-02-19 21.30 Horst HOVOC 1 Set Up 1            
woensdag 06-02-19 21.00 Meijel Peelpush DVT1 VC Athos 1            
donderdag 07-02-19 21.00 Grubbenvorst Aspargos 1 VC Grashoek 1            
dinsdag 19-02-19 20.30 Venray Active Rooy 1 Peelpush DVT1            
woensdag 20-02-19 21.00 Meijel Peelpush DVT2 VC Grashoek 1            
donderdag 21-02-19 21.00 Meerlo Set Up 1 Aspargos 1            
donderdag 21-02-19 20.30 Sevenum VC Athos 1 HOVOC 1            
woensdag 13-03-19 21.30 Horst HOVOC 1 Active Rooy 1            
woensdag 13-03-19 21.00 Meijel Peelpush DVT1 Peelpush DVT2            
donderdag 14-03-19 21.00 Grubbenvorst Aspargos 1 VC Athos 1            
donderdag 14-03-19 21.00 Grashoek VC Grashoek 1 Set Up 1            
dinsdag 26-03-19 20.30 Venray Active Rooy 1 Aspargos 1            
woensdag 27-03-19 21.00 Meijel Peelpush DVT1 HOVOC 1            
woensdag 27-03-19 21.00 Meijel Peelpush DVT2 Set Up 1            
donderdag 28-03-19 20.30 Sevenum VC Athos 1 VC Grashoek 1            
woensdag 10-04-19 21.00 Meijel Peelpush DVT2 HOVOC 1            
donderdag 11-04-19 21.00 Grubbenvorst Aspargos 1 Peelpush DVT1            
donderdag 11-04-19 21.00 Meerlo Set Up 1 VC Athos 1            
donderdag 11-04-19 21.00 Grashoek VC Grashoek 1 Active Rooy 1            
dinsdag 23-04-19 20.30 Venray Active Rooy 1 Set Up 1            
woensdag 24-04-19 21.30 Horst HOVOC 1 Aspargos 1            
woensdag 24-04-19 21.00 Meijel Peelpush DVT1 VC Grashoek 1            
donderdag 25-04-19 20.30 Sevenum VC Athos 1 Peelpush DVT2