Klasse 1 Aantal Punten/ Wedstr Wedstr Wedstr Sets Set Punten
Team Wedstrijden Sets voor Winst Gelijk Verlies Tegen Saldo Saldo
Set Up 1 4 13 3 0 1 3 10 95
Peelpush DVT1 4 11 3 0 1 5 6 63
VC Athos 1 4 8 2 1 1 8 0 -23
Peelpush DVT2 3 6 1 1 1 6 0 -4
Hovoc 1 3 6 1 1 1 6 0 28
Aspargos1 3 4 0 2 1 8 -4 -14
VC Grashoek 1 3 4 0 2 1 8 -4 -61
Active Rooy 1 4 4 0 1 3 12 -8 -84
                       
Dag Datum Tijd Plaats Thuis Uit SET 1 SET 2 SET 3 SET 4 Uitslag Tot.punten
dinsdag 25-09-18 20.30 Venray Active Rooy 1 VC Athos 1 21-25 15-25 25-22 20-25 1-3 81-97
woensdag 26-09-18 21.00 Meijel Peelpush DVT1 Set Up 1 25-23 25-20 25-17 19-25 3-1 94-85
donderdag 04-10-18 21.00 Grashoek VC Grashoek 1 Aspargos 1 23-25 26-24 25-20 16-25 2-2 90-94
woensdag 10-10-18 21.00 Meijel Peelpush DVT2 Active Rooy 1 25-17 21-25 25-19 25-21 3-1 96-82
donderdag 11-10-18 20.30 Sevenum VC Athos 1 Peelpush DVT1 25-23 20-25 25-22 25-20 3-1 95-90
donderdag 25-10-18 21.00 Meerlo Set Up 1 HOVOC 1 25-18 25-23 25-12 25-19 4-0 100-72
woensdag 31-10-18 20.00 Horst HOVOC 1 VC Athos 1 25-18 25-15 25-14 25-15 4-0 100-62
woensdag 31-10-18 21.00 Meijel Peelpush DVT1 Active Rooy 1 25-18 25-13 25-16 25-17 4-0 100-64
donderdag 01-11-18 21.00 Grubbenvorst Aspargos 1 Set Up 1 23-25 18-25 22-25 13-25 0-4 76-100
donderdag 01-11-18 21.00 Grashoek VC Grashoek 1 Peelpush DVT2 15-25 26-24 20-25 25-17 2-2 86-91
dinsdag 13-11-18 20.30 Venray Active Rooy 1 HOVOC 1 12-25 25-23 25-19 12-25 2-2 74-92
woensdag 14-11-18 21.00 Meijel Peelpush DVT2 Peelpush DVT1 18-25 25-23 19-25 13-25 1-3 75-98
donderdag 15-11-18 21.00 Meerlo Set Up 1 VC Grashoek 1 25-14 25-10 25-15 25-09 4-0 100-48
donderdag 15-11-18 20.30 Sevenum VC Athos 1 Aspargos 1 19-25 19-25 25-21 26-24 2-2 89-95
donderdag 22-11-18 21.00 Grubbenvorst Aspargos 1 Peelpush DVT2            
woensdag 28-11-18 20.00 Horst HOVOC 1 Peelpush DVT1            
donderdag 29-11-18 21.00 Grubbenvorst Aspargos 1 Active Rooy 1            
donderdag 29-11-18 21.00 Meerlo Set Up 1 Peelpush DVT2            
donderdag 29-11-18 21.00 Grashoek VC Grashoek 1 VC Athos 1            
dinsdag 11-12-18 20.30 Venray Active Rooy 1 VC Grashoek 1            
woensdag 12-12-18 20.00 Horst HOVOC 1 Peelpush DVT2            
woensdag 12-12-18 21.00 Meijel Peelpush DVT1 Aspargos 1            
donderdag 13-12-18 20.30 Sevenum VC Athos 1 Set Up 1            
woensdag 09-01-19 21.00 Meijel Peelpush DVT2 VC Athos 1            
donderdag 10-01-19 21.00 Grubbenvorst Aspargos 1 HOVOC 1            
donderdag 10-01-19 21.00 Meerlo Set Up 1 Active Rooy 1            
donderdag 10-01-19 21.00 Grashoek VC Grashoek 1 Peelpush DVT1            
woensdag 23-01-19 21.00 Meijel Peelpush DVT2 Aspargos 1            
donderdag 24-01-19 21.00 Meerlo Set Up 1 Peelpush DVT1            
donderdag 24-01-19 20.30 Sevenum VC Athos 1 Active Rooy 1            
donderdag 24-01-19 21.00 Grashoek VC Grashoek 1 HOVOC 1            
dinsdag 05-02-19 20.30 Venray Active Rooy 1 Peelpush DVT2            
woensdag 06-02-19 21.30 Horst HOVOC 1 Set Up 1            
woensdag 06-02-19 21.00 Meijel Peelpush DVT1 VC Athos 1            
donderdag 07-02-19 21.00 Grubbenvorst Aspargos 1 VC Grashoek 1            
woensdag 13-02-19 20.00 Horst HOVOC 1 VC Grashoek 1            
dinsdag 19-02-19 20.30 Venray Active Rooy 1 Peelpush DVT1            
woensdag 20-02-19 21.00 Meijel Peelpush DVT2 VC Grashoek 1            
donderdag 21-02-19 21.00 Meerlo Set Up 1 Aspargos 1            
donderdag 21-02-19 20.30 Sevenum VC Athos 1 HOVOC 1            
woensdag 13-03-19 21.30 Horst HOVOC 1 Active Rooy 1            
woensdag 13-03-19 21.00 Meijel Peelpush DVT1 Peelpush DVT2            
donderdag 14-03-19 21.00 Grubbenvorst Aspargos 1 VC Athos 1            
donderdag 14-03-19 21.00 Grashoek VC Grashoek 1 Set Up 1            
dinsdag 26-03-19 20.30 Venray Active Rooy 1 Aspargos 1            
woensdag 27-03-19 21.00 Meijel Peelpush DVT1 HOVOC 1            
woensdag 27-03-19 21.00 Meijel Peelpush DVT2 Set Up 1            
donderdag 28-03-19 20.30 Sevenum VC Athos 1 VC Grashoek 1            
woensdag 10-04-19 21.00 Meijel Peelpush DVT2 HOVOC 1            
donderdag 11-04-19 21.00 Grubbenvorst Aspargos 1 Peelpush DVT1            
donderdag 11-04-19 21.00 Meerlo Set Up 1 VC Athos 1            
donderdag 11-04-19 21.00 Grashoek VC Grashoek 1 Active Rooy 1            
woensdag 17-04-19 21.30 Horst HOVOC 1 Aspargos 1            
dinsdag 23-04-19 20.30 Venray Active Rooy 1 Set Up 1            
woensdag 24-04-19 21.00 Meijel Peelpush DVT1 VC Grashoek 1            
donderdag 25-04-19 20.30 Sevenum VC Athos 1 Peelpush DVT2