Klasse 3A Aantal Punten/ Wedstr Wedstr Wedstr Sets Set Punten
Team Wedstrijden Sets voor Winst Gelijk Verlies Tegen Saldo Saldo
Revoc VCB2 4 13 3 1 0 3 10 107
Active Rooy 2 4 12 2 2 0 4 8 38
Set Up 2 3 10 2 1 0 2 8 87
VC Asterix 1 2 6 1 1 0 2 4 38
Vokon 2 3 3 1 0 2 9 -6 -54
Olsredlem 1 3 3 0 1 2 9 -6 -74
BVC Holyoke 2 3 1 0 0 3 11 -10 -80
Civitas 3 2 0 0 0 2 8 -8 -62
                       
Dag Datum Tijd Plaats Thuis Uit SET 1 SET 2 SET 3 SET 4 Uitslag Tot.punten
vrijdag 20-09-19 20.30 Maasbree VC Asterix 1 Olsredlem 1 25-18 25-18 25-16 25-18 4-0 100-70
maandag 23-09-19 20.30 Venray Active Rooy 2 Civitas 3 25-20 25-19 25-18 25-20 4-0 100-77
maandag 30-09-19 20.00 Offenbeek Revoc VCB2 Vokon 2 25-10 25-15 25-17 25-17 4-0 100-59
maandag 7-10-19 20.30 Venray Active Rooy 2 BVC Holyoke 2 25-16 25-18 25-22 25-22 4-0 100-78
maandag 7-10-19 20.30 Melderslo Olsredlem 1 Revoc VCB2 25-19 16-25 15-25 10-25 1-3 66-94
dinsdag 8-10-19 20.30 Koningslust Vokon 2 Set Up 2 16-25 12-25 21-25 22-25 0-4 71-100
maandag 21-10-19 20.00 Offenbeek Revoc VCB2 Civitas 3 25-22 25-13 25-08 25-18 4-0 100-61
vrijdag 25-10-19 20.30 Maasbree VC Asterix 1 Active Rooy 2 22-25 25-18 25-27 25-19 2-2 97-89
maandag 28-10-19 20.30 Steyl BVC Holyoke 2 Vokon 2 25-23 20-25 21-25 16-25 1-3 82-98
donderdag 31-10-19 19.20 Meerlo Set Up 2 Olsredlem 1 20-25 25-19 22-25 25-07 2-2 92-76
maandag 4-11-19 20.30 Steyl BVC Holyoke 2 Set Up 2 15-25 17-25 12-25 14-25 0-4 58-100
maandag 11-11-19 20.30 Venray Active Rooy 2 Revoc VCB2 18-25 25-14 15-25 25-18 2-2 83-82
donderdag 14-11-19 20.45 Venlo Civitas 3 Set Up 2            
vrijdag 15-11-19 20.30 Maasbree VC Asterix 1 BVC Holyoke 2            
maandag 18-11-19 20.00 Offenbeek Revoc VCB2 VC Asterix 1            
donderdag 21-11-19 20.45 Venlo Civitas 3 VC Asterix 1            
dinsdag 26-11-19 20.30 Koningslust Vokon 2 Civitas 3            
donderdag 28-11-19 19.20 Meerlo Set Up 2 Active Rooy 2            
maandag 2-12-19 20.30 Steyl BVC Holyoke 2 Olsredlem 1            
maandag 9-12-19 20.30 Venray Active Rooy 2 Vokon 2            
donderdag 12-12-19 20.45 Venlo Civitas 3 Olsredlem 1            
maandag 16-12-19 20.30 Steyl BVC Holyoke 2 Revoc VCB2            
vrijdag 20-12-19 20.30 Maasbree VC Asterix 1 Set Up 2            
maandag 6-01-20 20.30 Melderslo Olsredlem 1 Active Rooy 2            
maandag 6-01-20 20.00 Offenbeek Revoc VCB2 Set Up 2            
dinsdag 7-01-20 20.30 Koningslust Vokon 2 VC Asterix 1            
donderdag 9-01-20 20.45 Venlo Civitas 3 BVC Holyoke 2            
maandag 20-01-20 20.30 Melderslo Olsredlem 1 VC Asterix 1            
dinsdag 21-01-20 20.30 Koningslust Vokon 2 Revoc VCB2            
donderdag 23-01-20 20.45 Venlo Civitas 3 Active Rooy 2            
donderdag 23-01-20 19.20 Meerlo Set Up 2 BVC Holyoke 2            
maandag 27-01-20 20.00 Offenbeek Revoc VCB2 Olsredlem 1            
vrijdag 31-01-20 20.30 Maasbree VC Asterix 1 Civitas 3            
maandag 3-02-20 20.30 Steyl BVC Holyoke 2 Active Rooy 2            
donderdag 6-02-20 19.20 Meerlo Set Up 2 Vokon 2            
maandag 17-02-20 20.30 Venray Active Rooy 2 VC Asterix 1            
maandag 17-02-20 20.30 Melderslo Olsredlem 1 Set Up 2            
dinsdag 18-02-20 20.30 Koningslust Vokon 2 BVC Holyoke 2            
donderdag 20-02-20 20.45 Venlo Civitas 3 Revoc VCB2            
maandag 2-03-20 20.00 Offenbeek Revoc VCB2 Active Rooy 2            
maandag 9-03-20 20.30 Steyl BVC Holyoke 2 VC Asterix 1            
dinsdag 10-03-20 20.30 Koningslust Vokon 2 Olsredlem 1            
donderdag 12-03-20 19.20 Meerlo Set Up 2 Civitas 3            
maandag 16-03-20 20.30 Melderslo Olsredlem 1 Vokon 2            
vrijdag 20-03-20 20.30 Maasbree VC Asterix 1 Revoc VCB2            
maandag 23-03-20 20.30 Venray Active Rooy 2 Set Up 2            
maandag 23-03-20 20.30 Melderslo Olsredlem 1 BVC Holyoke 2            
donderdag 26-03-20 20.45 Venlo Civitas 3 Vokon 2            
maandag 6-04-20 20.30 Melderslo Olsredlem 1 Civitas 3            
maandag 6-04-20 20.00 Offenbeek Revoc VCB2 BVC Holyoke 2            
dinsdag 7-04-20 20.30 Koningslust Vokon 2 Active Rooy 2            
donderdag 9-04-20 19.20 Meerlo Set Up 2 VC Asterix 1            
vrijdag 17-04-20 20.30 Maasbree VC Asterix 1 Vokon 2            
maandag 20-04-20 20.30 Venray Active Rooy 2 Olsredlem 1            
maandag 20-04-20 20.30 Steyl BVC Holyoke 2 Civitas 3            
donderdag 23-04-20 19.20 Meerlo Set Up 2 Revoc VCB2