Klasse 3A Aantal Punten/ Wedstr Wedstr Wedstr Sets Set Punten
Team Wedstrijden Sets voor Winst Gelijk Verlies Tegen Saldo Saldo
Revoc VCB2 11 36 9 2 0 8 28 256
Active Rooy 2 10 29 6 4 0 11 18 104
VC Asterix 1 10 26 5 3 2 14 12 118
Set Up 2 7 23 6 1 0 5 18 195
Vokon 2 10 14 3 1 6 26 -12 -140
Civitas 3 10 11 1 2 7 29 -18 -120
Olsredlem 1 10 10 0 4 6 30 -20 -202
BVC Holyoke 2 10 7 0 1 9 33 -26 -211
                       
Dag Datum Tijd Plaats Thuis Uit SET 1 SET 2 SET 3 SET 4 Uitslag Tot.punten
vrijdag 20-09-19 20.30 Maasbree VC Asterix 1 Olsredlem 1 25-18 25-18 25-16 25-18 4-0 100-70
maandag 23-09-19 20.30 Venray Active Rooy 2 Civitas 3 25-20 25-19 25-18 25-20 4-0 100-77
maandag 30-09-19 20.00 Offenbeek Revoc VCB2 Vokon 2 25-10 25-15 25-17 25-17 4-0 100-59
maandag 7-10-19 20.30 Venray Active Rooy 2 BVC Holyoke 2 25-16 25-18 25-22 25-22 4-0 100-78
maandag 7-10-19 20.30 Melderslo Olsredlem 1 Revoc VCB2 25-19 16-25 15-25 10-25 1-3 66-94
dinsdag 8-10-19 20.30 Koningslust Vokon 2 Set Up 2 16-25 12-25 21-25 22-25 0-4 71-100
maandag 21-10-19 20.00 Offenbeek Revoc VCB2 Civitas 3 25-22 25-13 25-08 25-18 4-0 100-61
vrijdag 25-10-19 20.30 Maasbree VC Asterix 1 Active Rooy 2 22-25 25-18 25-27 25-19 2-2 97-89
maandag 28-10-19 20.30 Steyl BVC Holyoke 2 Vokon 2 25-23 20-25 21-25 16-25 1-3 82-98
donderdag 31-10-19 19.20 Meerlo Set Up 2 Olsredlem 1 20-25 25-19 22-25 25-07 2-2 92-76
maandag 4-11-19 20.30 Steyl BVC Holyoke 2 Set Up 2 15-25 17-25 12-25 14-25 0-4 58-100
maandag 11-11-19 20.30 Venray Active Rooy 2 Revoc VCB2 18-25 25-14 15-25 25-18 2-2 83-82
donderdag 14-11-19 20.45 Venlo Civitas 3 Set Up 2 18-25 20-25 23-25 27-25 1-3 88-100
vrijdag 15-11-19 20.30 Maasbree VC Asterix 1 BVC Holyoke 2 17-25 25-13 25-10 25-13 3-1 92-61
maandag 18-11-19 20.00 Offenbeek Revoc VCB2 VC Asterix 1 26-28 25-22 25-19 26-24 3-1 102-93
donderdag 21-11-19 20.45 Venlo Civitas 3 VC Asterix 1 13-25 25-14 25-20 21-25 2-2 84-84
dinsdag 26-11-19 20.30 Koningslust Vokon 2 Civitas 3 25-20 25-23 25-19 25-13 4-0 100-75
maandag 2-12-19 20.30 Steyl BVC Holyoke 2 Olsredlem 1 22-25 16-25 25-20 25-20 2-2 88-90
maandag 9-12-19 20.30 Venray Active Rooy 2 Vokon 2 25-10 25-20 25-12 20-25 3-1 95-67
maandag 16-12-19 20.30 Steyl BVC Holyoke 2 Revoc VCB2 25-09 15-25 13-25 17-25 1-3 70-84
maandag 6-01-20 20.30 Melderslo Olsredlem 1 Active Rooy 2 08-25 18-25 24-26 20-25 0-4 70-101
dinsdag 7-01-20 20.30 Koningslust Vokon 2 VC Asterix 1 16-25 15-25 13-25 19-25 0-4 63-100
donderdag 9-01-20 20.45 Venlo Civitas 3 BVC Holyoke 2 25-23 25-11 25-20 25-18 4-0 100-72
vrijdag 17-01-20 20.30 Maasbree VC Asterix 1 Set Up 2 25-21 13-25 15-25 18-25 1-3 71-96
maandag 20-01-20 20.30 Melderslo Olsredlem 1 VC Asterix 1 17-25 07-25 19-25 20-25 0-4 63-100
dinsdag 21-01-20 20.30 Koningslust Vokon 2 Revoc VCB2 21-25 21-25 18-25 21-25 0-4 81-100
donderdag 23-01-20 20.45 Venlo Civitas 3 Active Rooy 2 23-25 25-14 24-26 21-25 1-3 93-90
maandag 27-01-20 20.00 Offenbeek Revoc VCB2 Olsredlem 1 21-25 25-10 25-12 25-15 3-1 96-62
woensdag 5-02-20 20.30 Maasbree VC Asterix 1 Civitas 3 25-18 23-25 25-17 25-22 3-1 98-82
maandag 3-02-20 20.30 Steyl BVC Holyoke 2 Active Rooy 2 25-18 17-25 22-25 25-27 1-3 89-95
donderdag 6-02-20 19.20 Meerlo Set Up 2 Vokon 2 23-25 25-06 25-08 25-10 3-1 98-49
maandag 10-02-20 20.00 Offenbeek Revoc VCB2 BVC Holyoke 2 25-12 25-17 25-19 25-22 4-0 100-70
donderdag 13-02-20 20.45 Venlo Civitas 3 Olsredlem 1 25-20 21-25 25-20 28-30 2-2 99-95
maandag 17-02-20 20.30 Venray Active Rooy 2 VC Asterix 1 20-25 25-20 19-25 25-12 2-2 89-82
maandag 17-02-20 20.30 Melderslo Olsredlem 1 Set Up 2 13-25 22-25 21-25 22-25 0-4 78-100
dinsdag 18-02-20 20.30 Koningslust Vokon 2 BVC Holyoke 2 25-19 23-25 25-20 25-14 3-1 98-78
maandag 2-03-20 20.00 Offenbeek Revoc VCB2 Active Rooy 2 15-25 22-25 25-17 25-17 2-2 87-84
donderdag 5-03-20 20.45 Venlo Civitas 3 Revoc VCB2 12-25 14-25 18-25 16-25 0-4 60-100
dinsdag 10-03-20 20.30 Koningslust Vokon 2 Olsredlem 1 27-25 25-13 15-25 27-29 2-2 94-92
donderdag 12-03-20 19.20 Meerlo Set Up 2 Civitas 3            
maandag 16-03-20 20.30 Steyl BVC Holyoke 2 VC Asterix 1            
maandag 16-03-20 20.30 Melderslo Olsredlem 1 Vokon 2            
maandag 16-03-20 20.00 Offenbeek Revoc VCB2 Set Up 2            
vrijdag 20-03-20 20.30 Maasbree VC Asterix 1 Revoc VCB2            
maandag 23-03-20 20.30 Venray Active Rooy 2 Set Up 2            
maandag 23-03-20 20.30 Melderslo Olsredlem 1 BVC Holyoke 2            
donderdag 26-03-20 20.45 Venlo Civitas 3 Vokon 2            
donderdag 2-04-20 19.20 Meerlo Set Up 2 BVC Holyoke 2            
maandag 6-04-20 20.30 Melderslo Olsredlem 1 Civitas 3            
dinsdag 7-04-20 20.30 Koningslust Vokon 2 Active Rooy 2            
donderdag 9-04-20 19.20 Meerlo Set Up 2 VC Asterix 1            
donderdag 16-04-20 19.20 Meerlo Set Up 2 Active Rooy 2            
vrijdag 17-04-20 20.30 Maasbree VC Asterix 1 Vokon 2            
maandag 20-04-20 20.30 Venray Active Rooy 2 Olsredlem 1            
maandag 20-04-20 20.30 Steyl BVC Holyoke 2 Civitas 3            
donderdag 23-04-20 19.20 Meerlo Set Up 2 Revoc VCB2