Klasse 4B Aantal Punten/ Wedstr Wedstr Wedstr Sets Set Punten
Team Wedstrijden Sets voor Winst Gelijk Verlies Tegen Saldo Saldo
Hovoc 4 10 39 10 0 0 1 38 415
Set Up 3 9 29 8 0 1 7 22 239
Peelpush DVT3 9 19 5 1 3 17 2 -2
Setpoint 2 10 19 5 0 5 21 -2 -18
VC Asterix 2 10 18 4 1 5 22 -4 14
Oldtimers 2 11 19 4 1 6 25 -6 -103
Peelpush DVT4 11 10 2 0 9 34 -24 -240
Accretos 1 10 7 0 1 9 33 -26 -305
                       
Dag Datum Tijd Plaats Thuis Uit SET 1 SET 2 SET 3 SET 4 Uitslag Tot.punten
donderdag 19-09-19 21.00 Roggel Accretos 1 Peelpush DVT4 20-25 20-25 25-23 20-25 1-3 85-98
woensdag 25-09-19 21.00 Meijel Peelpush DVT3 HOVOC 4 14-25 08-25 19-25 18-25 0-4 59-100
donderdag 26-09-19 19.20 Meerlo Set Up 3 Setpoint 2 25-22 22-25 25-14 25-20 3-1 97-81
vrijdag 27-09-19 20.30 Maasbree VC Asterix 2 Oldtimers 2 15-25 23-25 25-12 23-25 1-3 86-87
woensdag 2-10-19 21.45 Horst Oldtimers 2 Accretos 1 20-25 28-26 25-23 22-25 2-2 95-99
maandag 7-10-19 20.00 Kronenberg Setpoint 2 Peelpush DVT3 22-25 14-25 17-25 15-25 0-4 68-100
woensdag 9-10-19 21.30 Horst Hovoc 4 VC Asterix 2 25-19 25-11 25-18 25-21 4-0 100-69
woensdag 9-10-19 21.00 Meijel Peelpush DVT4 Set Up 3 06-25 16-25 14-25 09-25 0-4 45-100
donderdag 31-10-19 21.00 Roggel Accretos 1 HOVOC 4 15-25 15-25 05-25 25-23 1-3 60-98
donderdag 31-10-19 19.20 Meerlo Set Up 3 Oldtimers 2 25-16 25-22 25-13 25-16 4-0 100-67
vrijdag 1-11-19 20.30 Maasbree VC Asterix 2 Peelpush DVT3 23-25 25-23 25-23 25-12 3-1 98-83
woensdag 6-11-19 21.45 Horst Oldtimers 2 Peelpush DVT4 25-17 25-14 25-21 25-19 4-0 100-71
maandag 11-11-19 20.00 Kronenberg Setpoint 2 VC Asterix 2 25-22 25-21 25-16 25-17 4-0 100-76
woensdag 13-11-19 21.30 Horst Hovoc 4 Set Up 3 25-11 25-12 25-23 25-15 4-0 100-61
woensdag 20-11-19 21.00 Meijel Peelpush DVT4 Setpoint 2 16-25 19-25 15-25 19-25 0-4 69-100
woensdag 27-11-19 21.45 Horst Oldtimers 2 Setpoint 2 21-25 17-25 25-17 21-25 1-3 84-92
woensdag 27-11-19 21.00 Meijel Peelpush DVT4 HOVOC 4 16-25 14-25 13-25 14-25 0-4 57-100
woensdag 4-12-19 21.00 Meijel Peelpush DVT3 Accretos 1 25-20 25-10 25-16 24-26 3-1 99-72
woensdag 11-12-19 21.30 Horst Hovoc 4 Oldtimers 2 25-15 25-17 25-22 25-15 4-0 100-69
woensdag 11-12-19 21.00 Meijel Peelpush DVT3 Peelpush DVT4 25-11 20-25 25-21 25-17 3-1 95-74
donderdag 12-12-19 21.00 Roggel Accretos 1 Setpoint 2 22-25 16-25 25-21 16-25 1-3 79-96
vrijdag 13-12-19 20.30 Maasbree VC Asterix 2 Set Up 3 14-25 25-16 19-25 22-25 1-3 80-91
donderdag 2-01-20 21.00 Roggel Accretos 1 VC Asterix 2 12-25 06-25 06-25 10-25 0-4 34-100
maandag 6-01-20 20.00 Kronenberg Setpoint 2 HOVOC 4 14-25 20-25 21-25 18-25 0-4 73-100
woensdag 8-01-20 20.00 Horst Oldtimers 2 Peelpush DVT3 18-25 17-25 25-19 14-25 1-3 74-94
woensdag 8-01-20 21.00 Meijel Peelpush DVT4 VC Asterix 2 25-21 10-25 27-29 18-25 1-3 80-100
donderdag 9-01-20 19.20 Meerlo Set Up 3 Accretos 1 25-09 25-15 25-10 25-13 4-0 100-47
maandag 20-01-20 20.00 Kronenberg Setpoint 2 Set Up 3 08-25 18-25 16-25 21-25 0-4 63-100
woensdag 22-01-20 20.00 Horst Hovoc 4 Peelpush DVT3 25-12 25-11 25-12 25-15 4-0 100-50
woensdag 22-01-20 21.00 Meijel Peelpush DVT4 Accretos 1 25-20 25-15 19-25 25-14 3-1 94-74
woensdag 29-01-20 20.00 Horst Oldtimers 2 VC Asterix 2 17-25 19-25 14-25 13-25 0-4 63-100
woensdag 5-02-20 21.00 Meijel Peelpush DVT3 Setpoint 2 25-22 26-24 17-25 25-20 3-1 93-91
donderdag 6-02-20 21.00 Roggel Accretos 1 Oldtimers 2 27-29 20-25 20-25 22-25 0-4 89-104
donderdag 6-02-20 19.20 Meerlo Set Up 3 Peelpush DVT4 25-17 25-09 25-14 25-08 4-0 100-48
vrijdag 7-02-20 20.30 Maasbree VC Asterix 2 HOVOC 4 15-25 07-25 10-25 13-25 0-4 45-100
maandag 10-02-20 20.00 Kronenberg Setpoint 2 Peelpush DVT4 25-17 25-11 14-25 25-20 3-1 89-73
woensdag 12-02-20 20.00 Horst Oldtimers 2 Set Up 3 18-25 25-22 21-25 12-25 1-3 76-97
woensdag 19-02-20 20.00 Horst Hovoc 4 Accretos 1 25-02 25-14 25-13 25-11 4-0 100-40
woensdag 19-02-20 21.00 Meijel Peelpush DVT3 VC Asterix 2 16-25 25-17 25-15 18-25 2-2 84-82
woensdag 11-03-20 21.00 Meijel Peelpush DVT4 Oldtimers 2 22-25 10-25 25-15 26-24 2-2 83-89
donderdag 12-03-20 21.00 Roggel Accretos 1 Peelpush DVT3            
donderdag 12-03-20 19.20 Meerlo Set Up 3 HOVOC 4            
vrijdag 13-03-20 20.30 Maasbree VC Asterix 2 Setpoint 2            
donderdag 19-03-20 19.20 Meerlo Set Up 3 Peelpush DVT3            
maandag 23-03-20 20.00 Kronenberg Setpoint 2 Oldtimers 2            
woensdag 25-03-20 20.00 Horst Hovoc 4 Peelpush DVT4            
woensdag 25-03-20 21.00 Meijel Peelpush DVT3 Set Up 3            
vrijdag 27-03-20 20.30 Maasbree VC Asterix 2 Accretos 1            
donderdag 2-04-20 19.20 Meerlo Set Up 3 VC Asterix 2            
maandag 6-04-20 20.00 Kronenberg Setpoint 2 Accretos 1            
woensdag 8-04-20 20.00 Horst Oldtimers 2 HOVOC 4            
woensdag 8-04-20 21.00 Meijel Peelpush DVT4 Peelpush DVT3            
woensdag 15-04-20 21.30 Horst Hovoc 4 Setpoint 2            
donderdag 16-04-20 21.00 Roggel Accretos 1 Set Up 3            
woensdag 22-04-20 21.00 Meijel Peelpush DVT3 Oldtimers 2            
vrijdag 24-04-20 20.30 Maasbree VC Asterix 2 Peelpush DVT4