Klasse 5A Aantal Punten/ Wedstr Wedstr Wedstr Sets Set Punten
Team Wedstrijden Sets voor Winst Gelijk Verlies Tegen Saldo Saldo
Touch'80 11 41 10 0 1 3 38 436
VC Olympia 3 11 32 8 1 2 12 20 199
Set Up 5 11 22 6 1 4 22 0 -16
AV Flash 3 11 21 5 2 4 23 -2 -78
VC Trivia 6 11 20 4 3 4 24 -4 -35
VC Kessel 4 11 19 3 3 5 25 -6 -92
Ijsselsteyn 2 11 12 2 1 8 32 -20 -175
Aspargos 2 11 9 0 2 9 35 -26 -239
                       
dag Datum Tijd Plaats Thuis Uit SET 1 SET 2 SET 3 SET 4 Uitslag Tot.punten
maandag 16-09-19 20.30 Grubbenvorst Aspargos 2 VC Trivia 6 26-24 25-27 19-25 21-25 1-3 91-101
donderdag 19-09-19 19.20 Meerlo Set Up 5 Ijsselstein 2 25-22 25-21 25-19 21-25 3-1 96-87
donderdag 19-09-19 21.00 Kessel VC Kessel 4 VC Olympia 3 25-21 23-25 25-18 25-15 3-1 98-79
maandag 23-09-19 21.00 Arcen AV Flash 3 Touch '80 21-25 25-21 25-20 25-13 3-1 96-79
maandag 30-09-19 21.30 America VC Trivia 6 Set Up 5 25-12 25-20 10-25 17-25 2-2 77-82
dinsdag 1-10-19 20.30 Ijstelstein Ijsselstein 2 AV Flash 3 21-25 21-25 25-27 17-25 0-4 84-102
dinsdag 1-10-19 20.00 Panningen VC Olympia 3 Aspargos 2 19-25 25-22 25-12 23-25 2-2 92-84
woensdag 2-10-19 20.00 Blerick Touch '80 VC Kessel 4 25-13 25-12 25-13 25-15 4-0 100-53
maandag 21-10-19 20.30 Grubbenvorst Aspargos 2 Touch '80 17-25 11-25 16-25 12-25 0-4 56-100
maandag 21-10-19 21.30 America VC Trivia 6 Ijsselstein 2 23-25 25-18 25-17 25-13 3-1 98-73
donderdag 24-10-19 19.20 Meerlo Set Up 5 VC Olympia 3 18-25 16-25 16-25 21-25 0-4 71-100
donderdag 24-10-19 21.00 Kessel VC Kessel 4 AV Flash 3 31-29 19-25 16-25 25-22 2-2 91-101
maandag 4-11-19 21.00 Arcen AV Flash 3 Aspargos 2 25-27 25-11 25-18 25-18 3-1 100-74
dinsdag 5-11-19 20.30 Ijstelstein Ijsselstein 2 VC Kessel 4 25-15 25-16 25-16 23-25 3-1 98-72
dinsdag 5-11-19 20.00 Panningen VC Olympia 3 VC Trivia 6 25-16 25-14 12-25 25-20 3-1 87-75
woensdag 6-11-19 20.00 Blerick Touch '80 Set Up 5 25-22 25-05 25-09 25-16 4-0 100-52
maandag 18-11-19 21.30 America VC Trivia 6 Touch '80 17-25 07-25 17-25 13-25 0-4 54-100
dinsdag 19-11-19 20.00 Panningen VC Olympia 3 Ijsselstein 2 25-17 25-09 25-19 25-20 4-0 100-65
donderdag 21-11-19 19.20 Meerlo Set Up 5 AV Flash 3 25-23 21-25 25-14 25-13 3-1 96-75
maandag 2-12-19 21.30 Grubbenvorst Aspargos 2 Ijsselstein 2 10-25 23-25 18-25 24-26 0-4 75-101
maandag 2-12-19 21.00 Arcen AV Flash 3 VC Trivia 6 25-21 14-25 12-25 09-25 1-3 60-96
woensdag 4-12-19 20.00 Blerick Touch '80 VC Olympia 3 25-14 25-14 25-15 25-07 4-0 100-50
maandag 16-12-19 21.30 America VC Trivia 6 VC Kessel 4 25-14 25-18 24-26 16-25 2-2 90-83
dinsdag 17-12-19 20.30 Ijstelstein Ijsselstein 2 Touch '80 13-25 08-25 10-25 20-25 0-4 51-100
dinsdag 17-12-19 20.00 Panningen VC Olympia 3 AV Flash 3 25-13 25-11 25-14 25-09 4-0 100-47
donderdag 19-12-19 19.20 Meerlo Set Up 5 Aspargos 2 25-16 22-25 25-14 28-26 3-1 100-81
maandag 13-01-20 21.30 America VC Trivia 6 Aspargos 2 17-25 25-23 25-21 25-19 3-1 92-88
dinsdag 14-01-20 20.30 Ijstelstein Ijsselstein 2 Set Up 5 12-25 18-25 15-25 13-25 0-4 58-100
dinsdag 14-01-20 20.00 Panningen VC Olympia 3 VC Kessel 4 25-14 15-25 25-17 25-14 3-1 90-70
woensdag 15-01-20 20.00 Blerick Touch '80 AV Flash 3 25-11 26-24 25-17 25-12 4-0 101-64
maandag 20-01-20 21.30 Grubbenvorst Aspargos 2 VC Kessel 4 25-15 17-25 20-25 23-25 1-3 85-90
maandag 27-01-20 21.00 Grubbenvorst Aspargos 2 VC Olympia 3 09-25 14-25 05-25 14-25 0-4 42-100
donderdag 30-01-20 19.20 Meerlo Set Up 5 VC Trivia 6 25-22 25-17 25-16 25-22 4-0 100-77
donderdag 30-01-20 21.00 Kessel VC Kessel 4 Touch '80 08-25 16-25 12-25 13-25 0-4 49-100
maandag 3-02-20 21.00 Arcen AV Flash 3 Ijsselstein 2 19-25 25-19 25-16 25-22 3-1 94-82
maandag 10-02-20 21.00 Arcen AV Flash 3 VC Kessel 4 28-26 16-25 16-25 25-20 2-2 85-96
dinsdag 11-02-20 20.30 Ijstelstein Ijsselstein 2 VC Trivia 6 25-27 24-26 25-21 25-15 2-2 99-89
dinsdag 11-02-20 20.00 Panningen VC Olympia 3 Set Up 5 25-06 26-24 25-16 29-27 4-0 105-73
woensdag 12-02-20 20.00 Blerick Touch '80 Aspargos 2 25-12 25-15 25-19 25-12 4-0 100-58
donderdag 27-02-20 21.00 Kessel VC Kessel 4 Ijsselstein 2 25-13 25-12 25-12 25-10 4-0 100-47
donderdag 2-03-20 21.00 Kessel VC Kessel 4 Set Up 5 23-25 25-23 19-25 18-25 1-3 85-98
maandag 2-03-20 20.30 Grubbenvorst Aspargos 2 AV Flash 3 25-18 21-25 22-25 25-22 2-2 93-90
maandag 2-03-20 21.30 America VC Trivia 6 VC Olympia 3 25-23 13-25 21-25 18-25 1-3 77-98
donderdag 5-03-20 19.20 Meerlo Set Up 5 Touch '80 17-25 08-25 13-25 23-25 0-4 61-100
maandag 16-03-20 21.00 Arcen AV Flash 3 Set Up 5            
dinsdag 17-03-20 20.30 Ijstelstein Ijsselstein 2 VC Olympia 3            
woensdag 18-03-20 20.00 Blerick Touch '80 VC Trivia 6            
donderdag 19-03-20 21.00 Kessel VC Kessel 4 Aspargos 2            
maandag 30-03-20 21.30 America VC Trivia 6 AV Flash 3            
dinsdag 31-03-20 20.30 Ijstelstein Ijsselstein 2 Aspargos 2            
dinsdag 31-03-20 20.00 Panningen VC Olympia 3 Touch '80            
donderdag 2-04-20 19.20 Meerlo Set Up 5 VC Kessel 4            
woensdag 15-04-20 20.00 Blerick Touch '80 Ijsselstein 2            
donderdag 16-04-20 21.00 Kessel VC Kessel 4 VC Trivia 6            
maandag 20-04-20 20.30 Grubbenvorst Aspargos 2 Set Up 5            
maandag 20-04-20 21.00 Arcen AV Flash 3 VC Olympia 3