Klasse 5A Aantal Punten/ Wedstr Wedstr Wedstr Sets Set Punten
Team Wedstrijden Sets voor Winst Gelijk Verlies Tegen Saldo Saldo
Civitas 4 9 30 8 1 0 6 24 242
Peelpush DVT5 9 28 7 1 1 8 20 184
Avoc 2 10 25 7 0 3 15 10 109
BVC Holyoke 3 8 13 2 2 4 19 -6 -41
VC Kessel 3 7 10 1 1 5 18 -8 -57
Ijsselsteyn 2 6 6 1 1 4 18 -12 -96
Aspargos 2 9 4 0 0 9 32 -28 -341
                 
                       
dag Datum Tijd Plaats Thuis Uit SET 1 SET 2 SET 3 SET 4 Uitslag Tot.punten
maandag 18-09-17 20.30 Steyl BVC Holyoke 3 VC Kessel 3 25-09 25-16 14-25 17-25 2-2 81-75
woensdag 20-09-17 21.00 Meijel Peelpush DVT5 Aspargos 2 25-04 25-15 25-04 25-17 4-0 100-40
maandag 02-10-17 20.30 Grubbenvorst Aspargos 2 BVC Holyoke 3 22-25 22-25 12-25 16-25 0-4 72-100
dinsdag 03-10-17 20.30 Ijsselsteyn Ijsselsteyn 2 Avoc 2 23-25 25-23 09-25 13-25 1-3 70-98
donderdag 05-10-17 20.45 Kessel VC Kessel 3 Peelpush DVT5 16-25 19-25 25-20 16-25 1-3 76-95
maandag 23-10-17 20.30 Steyl BVC Holyoke 3 Ijsselsteyn 2 22-25 20-25 25-22 25-14 2-2 92-86
dinsdag 24-10-17 21.00 America Avoc 2 VC Kessel 3 25-16 20-25 25-19 26-24 3-1 96-84
woensdag 25-10-17 21.00 Meijel Peelpush DVT5 Civitas 4 09-25 27-25 20-25 27-25 2-2 83-100
dinsdag 07-11-17 21.00 America Avoc 2 Aspargos 2 25-11 10-25 25-15 25-04 3-1 85-55
dinsdag 07-11-17 20.30 Ijsselsteyn Ijsselsteyn 2 Peelpush DVT5 22-25 22-25 22-25 13-25 0-4 79-100
woensdag 08-11-17 20.15 Venlo Civitas 4 BVC Holyoke 3 25-17 19-25 25-14 25-15 3-1 94-71
woensdag 15-11-17 20.15 Venlo Civitas 4 Avoc 2 25-17 25-11 25-21 25-08 4-0 100-57
maandag 20-11-17 21.30 Grubbenvorst Aspargos 2 VC Kessel 3 19-25 19-25 27-25 13-25 1-3 78-100
woensdag 22-11-17 20.15 Venlo Civitas 4 Ijsselsteyn 2 25-09 25-07 25-16 25-22 4-0 100-54
woensdag 22-11-17 21.00 Meijel Peelpush DVT5 BVC Holyoke 3 25-18 25-16 25-09 25-11 4-0 100-54
maandag 04-12-17 20.30 Steyl BVC Holyoke 3 Avoc 2 12-25 15-25 25-11 29-31 1-3 81-92
donderdag 07-12-17 20.45 Kessel VC Kessel 3 Civitas 4 22-25 25-19 19-25 18-25 1-3 84-94
dinsdag 12-12-17 20.30 Ijsselsteyn Ijsselsteyn 2 Aspargos 2 25-27 25-07 25-18 25-10 3-1 100-62
woensdag 13-12-17 21.00 Meijel Peelpush DVT5 Avoc 2 21-25 25-19 25-17 25-17 3-1 96-78
maandag 18-12-17 21.30 Grubbenvorst Aspargos 2 Civitas 4 15-25 11-25 10-25 14-25 0-4 50-100
maandag 08-01-18 21.30 Grubbenvorst Aspargos 2 Peelpush DVT5 18-25 09-25 08-25 23-25 0-4 58-100
maandag 08-01-18 21.30 America Avoc 2 Civitas 4 17-25 17-25 22-25 25-21 1-3 81-96
maandag 22-01-18 21.30 America Avoc 2 Ijsselsteyn 2 25-15 25-17 25-13 25-22 4-0 100-67
maandag 22-01-18 20.30 Steyl BVC Holyoke 3 Aspargos 2 25-08 25-17 16-25 25-18 3-1 91-68
woensdag 24-01-18 21.00 Meijel Peelpush DVT5 VC Kessel 3 15-25 25-23 25-22 25-11 3-1 90-81
woensdag 07-02-18 20.15 Venlo Civitas 4 Peelpush DVT5 25-15 18-25 25-21 25-18 3-1 93-79
donderdag 08-02-18 20.45 Kessel VC Kessel 3 Avoc 2 19-25 17-25 25-20 11-25 1-3 72-95
maandag 19-02-18 21.30 Grubbenvorst Aspargos 2 Avoc 2 16-25 12-25 11-25 13-25 0-4 52-100
maandag 19-02-18 20.30 Steyl BVC Holyoke 3 Civitas 4 21-25 14-25 24-26 18-25 0-4 77-101
woensdag 21-02-18 21.00 Meijel Peelpush DVT5 Ijsselsteyn 2            
donderdag 22-02-18 20.45 Kessel VC Kessel 3 BVC Holyoke 3            
dinsdag 27-02-18 20.30 Ijsselsteyn Ijsselsteyn 2 BVC Holyoke 3            
maandag 12-03-18 20.30 Steyl BVC Holyoke 3 Peelpush DVT5            
dinsdag 13-03-18 20.30 Ijsselsteyn Ijsselsteyn 2 Civitas 4            
donderdag 15-03-18 20.45 Kessel VC Kessel 3 Aspargos 2            
maandag 26-03-18 20.30 Grubbenvorst Aspargos 2 Ijsselsteyn 2            
maandag 26-03-18 21.30 America Avoc 2 BVC Holyoke 3            
woensdag 28-03-18 20.15 Venlo Civitas 4 VC Kessel 3            
maandag 09-04-18 21.30 America Avoc 2 Peelpush DVT5            
dinsdag 10-04-18 20.30 Ijsselsteyn Ijsselsteyn 2 VC Kessel 3            
woensdag 11-04-18 20.15 Venlo Civitas 4 Aspargos 2            
donderdag 26-04-18 20.45 Kessel VC Kessel 3 Ijsselsteyn 2            

Geen afbeeldingen