Klasse 5B Aantal Punten/ Wedstr Wedstr Wedstr Sets Set Punten
Team Wedstrijden Sets voor Winst Gelijk Verlies Tegen Saldo Saldo
VC Asterix 3 11 43 11 0 0 1 42 498
V.C. Touche 11 38 10 0 1 6 32 312
Revoc VCB3 11 26 5 3 3 18 8 69
VC Kessel 3 11 19 5 1 5 25 -6 -84
Set Up 5 11 12 2 2 7 32 -20 -277
Holyoke 3 11 15 3 1 7 29 -14 -146
VC Kessel 4 11 13 0 5 6 31 -18 -140
VC Olympia 3 11 10 0 4 7 34 -24 -232
                       
Dag Datum Tijd Plaats Thuis Uit SET 1 SET 2 SET 3 SET 4 Uitslag Tot.punten
maandag 24-09-18 20.30 Steyl Holyoke 3 VC Asterix 3 08-25 16-25 07-25 19-25 0-4 50-100
maandag 24-09-18 20.00 Panningen VC Olympia 3 REVOC VCB3 14-25 12-25 17-25 15-25 0-4 58-100
donderdag 27-09-18 19.00 Kessel VC Kessel 3 V.C. Touche 22-25 16-25 21-25 11-25 0-4 70-100
donderdag 27-09-18 21.00 Kessel VC Kessel 4 Set Up 5 25-13 23-25 16-25 21-25 1-3 85-88
maandag 08-10-18 20.00 Offenbeek REVOC VCB3 Holyoke 3 25-17 25-16 25-22 25-14 4-0 100-69
donderdag 11-10-18 19.30 Meerlo Set Up 5 VC Kessel 3 20-25 17-25 17-25 15-25 0-4 69-100
vrijdag 12-10-18 20.30 Maasbree VC Asterix 3 VC Kessel 4 25-17 25-23 25-17 25-10 4-0 100-67
maandag 29-10-18 20.30 Steyl Holyoke 3 VC Olympia 3 25-22 13-25 25-12 11-25 2-2 74-84
donderdag 01-11-18 19.30 Meerlo Set Up 5 V.C. Touche 22-25 11-25 22-25 15-25 0-4 70-100
donderdag 01-11-18 21.00 Kessel VC Kessel 3 VC Asterix 3 15-25 12-25 19-25 14-25 0-4 60-100
donderdag 01-11-18 19.00 Kessel VC Kessel 4 REVOC VCB3 15-25 16-25 25-13 25-15 2-2 81-78
vrijdag 09-11-18 20.30 Maasbree VC Asterix 3 Set Up 5 25-14 25-09 25-06 25-08 4-0 100-37
maandag 12-11-18 20.00 Panningen VC Olympia 3 VC Kessel 4 25-23 25-12 10-25 15-25 2-2 75-85
donderdag 15-11-18 20.30 Neerkant V.C. Touche Holyoke 3 25-18 25-06 25-20 25-16 4-0 100-60
donderdag 29-11-18 19.30 Meerlo Set Up 5 REVOC VCB3 25-12 14-25 05-25 25-23 2-2 69-85
donderdag 29-11-18 19.00 Kessel VC Kessel 3 VC Olympia 3 25-15 13-25 25-16 25-19 3-1 88-75
donderdag 29-11-18 21.00 Kessel VC Kessel 4 Holyoke 3 14-25 25-16 15-25 21-25 1-3 75-91
maandag 10-12-18 20.30 Steyl Holyoke 3 VC Kessel 3 23-25 23-25 15-25 25-21 1-3 86-96
maandag 10-12-18 20.00 Offenbeek REVOC VCB3 VC Asterix 3 12-25 12-25 22-25 17-25 0-4 63-100
maandag 10-12-18 20.00 Panningen VC Olympia 3 Set Up 5 16-25 25-09 25-19 12-25 2-2 78-78
donderdag 13-12-18 19.00 Kessel VC Kessel 4 V.C. Touche 04-25 24-26 07-25 14-25 0-4 49-101
donderdag 10-01-19 19.30 Meerlo Set Up 5 Holyoke 3 19-25 14-25 09-25 11-25 0-4 53-100
donderdag 10-01-19 20.30 Neerkant V.C. Touche REVOC VCB3 23-25 25-14 25-15 25-17 3-1 98-71
vrijdag 11-01-19 20.30 Maasbree VC Asterix 3 VC Olympia 3 25-11 25-13 25-02 25-18 4-0 100-44
donderdag 17-01-18 20.30 Neerkant V.C. Touche VC Olympia 3 25-12 25-17 25-23 25-21 4-0 100-73
vrijdag 18-01-19 20.30 Maasbree VC Asterix 3 Holyoke 3 25-07 25-11 25-06 25-12 4-0 100-36
maandag 21-01-19 20.00 Offenbeek REVOC VCB3 VC Olympia 3 25-22 25-19 25-15 25-18 4-0 100-74
donderdag 24-01-19 19.30 Meerlo Set Up 5 VC Kessel 4 20-25 27-25 31-29 25-22 3-1 103-101
donderdag 24-01-19 20.30 Neerkant V.C. Touche VC Kessel 3 25-12 27-25 25-14 25-16 4-0 102-67
maandag 04-02-19 20.30 Steyl Holyoke 3 REVOC VCB3 24-26 21-25 15-25 25-23 1-3 85-99
maandag 04-02-19 20.00 Panningen VC Olympia 3 V.C. Touche 18-25 13-25 13-25 12-25 0-4 56-100
donderdag 07-02-19 21.00 Kessel VC Kessel 3 Set Up 5 25-20 25-15 22-25 29-27 3-1 101-87
donderdag 07-02-19 19.00 Kessel VC Kessel 4 VC Asterix 3 15-25 10-25 14-25 21-25 0-4 60-100
vrijdag 15-02-19 20.30 Maasbree VC Asterix 3 VC Kessel 3 25-17 25-09 25-12 25-15 4-0 100-53
maandag 18-02-19 20.00 Offenbeek REVOC VCB3 VC Kessel 4 25-11 17-25 22-25 26-24 2-2 90-85
donderdag 21-02-19 20.30 Neerkant V.C. Touche Set Up 5 25-05 25-16 25-22 25-15 4-0 100-58
woensdag 27-02-19 20.30 Maasbree VC Asterix 3 V.C. Touche 25-20 25-14 25-23 25-14 4-0 100-71
donderdag 28-02-19 19.00 Kessel VC Kessel 3 VC Kessel 4 25-16 25-23 15-25 19-25 2-2 84-89
maandag 11-03-19 20.00 Offenbeek REVOC VCB3 VC Kessel 3 18-25 25-16 19-25 20-25 1-3 82-91
maandag 11-03-19 20.30 Steyl Holyoke 3 V.C. Touche 21-25 23-25 28-26 15-25 1-3 87-101
donderdag 14-03-19 19.30 Meerlo Set Up 5 VC Asterix 3 09-25 06-25 19-25 26-24 1-3 60-99
donderdag 14-03-19 19.00 Kessel VC Kessel 3 REVOC VCB3 18-25 22-25 26-24 22-25 1-3 88-99
donderdag 14-03-19 21.00 Kessel VC Kessel 4 VC Olympia 3 25-17 25-18 18-25 17-25 2-2 85-85
woensdag 20-03-19 21.30 Panningen VC Olympia 3 Holyoke 3 20-25 25-23 10-25 19-25 1-3 74-98
maandag 25-03-19 20.30 Steyl Holyoke 3 VC Kessel 4            
maandag 25-03-19 20.00 Offenbeek REVOC VCB3 Set Up 5            
maandag 25-03-19 20.00 Panningen VC Olympia 3 VC Kessel 3            
donderdag 28-03-19 20.30 Neerkant V.C. Touche VC Asterix 3            
donderdag 11-04-19 19.30 Meerlo Set Up 5 VC Olympia 3            
donderdag 11-04-19 20.30 Neerkant V.C. Touche VC Kessel 4            
donderdag 11-04-19 19.00 Kessel VC Kessel 3 Holyoke 3            
vrijdag 12-04-19 20.30 Maasbree VC Asterix 3 REVOC VCB3            
maandag 15-04-19 20.30 Steyl Holyoke 3 Set Up 5            
maandag 15-04-19 20.00 Offenbeek REVOC VCB3 V.C. Touche            
donderdag 25-04-19 19.00 Kessel VC Kessel 4 VC Kessel 3            
maandag 29-04-19 20.00 Panningen VC Olympia 3 VC Asterix 3