Klasse 5B Aantal Punten/ Wedstr Wedstr Wedstr Sets Set Punten
Team Wedstrijden Sets voor Winst Gelijk Verlies Tegen Saldo Saldo
VC Athos 4 3 10 2 1 0 2 8 93
Revoc VCB3 4 10 2 1 1 6 4 52
Civitas 4 3 9 2 1 0 3 6 44
Set Up 6 4 8 1 2 1 8 0 -12
VC Olympia 4 4 7 1 2 1 9 -2 -18
BVC Holyoke 3 2 4 1 0 1 5 -2 -17
Av Flash 2 4 3 0 1 3 13 -10 -99
VC Kessel 5 2 2 0 0 2 6 -4 -43
                       
Dag Datum Tijd Plaats Thuis Uit SET 1 SET 2 SET 3 SET 4 Uitslag Tot.punten
maandag 23-09-19 20.00 Offenbeek Revoc VCB3 AV Flash 2 25-15 25-12 25-23 25-12 4-0 100-62
woensdag 25-09-19 19.45 Venlo Civitas 4 Set Up 6 18-25 19-25 25-19 25-22 2-2 87-91
donderdag 26-09-19 21.00 Kessel VC Kessel 5 VC Olympia 4 18-25 17-25 13-25 25-22 1-3 73-97
maandag 30-09-19 20.30 Steyl BVC Holyoke 3 Civitas 4 14-25 23-25 15-25 20-25 0-4 72-100
donderdag 3-10-19 21.00 Arcen AV Flash 2 VC Athos 4 14-25 09-25 13-25 17-25 0-4 53-100
dinsdag 8-10-19 20.00 Panningen VC Olympia 4 Revoc VCB3 16-25 25-20 19-25 25-22 2-2 85-92
donderdag 10-10-19 21.00 Meerlo Set Up 6 VC Kessel 5 25-12 25-18 21-25 25-22 3-1 96-77
maandag 28-10-19 20.00 Offenbeek Revoc VCB3 Set Up 6 25-15 25-07 25-23 22-25 3-1 97-70
donderdag 31-10-19 21.00 Arcen AV Flash 2 BVC Holyoke 3 23-25 25-18 16-25 18-25 1-3 82-93
donderdag 31-10-19 20.30 Sevenum VC Athos 4 VC Olympia 4 25-20 25-17 25-15 25-10 4-0 100-62
dinsdag 12-11-19 20.00 Panningen VC Olympia 4 AV Flash 2 23-25 25-15 11-25 25-16 2-2 84-81
woensdag 13-11-19 19.45 Venlo Civitas 4 Revoc VCB3 18-25 25-09 25-16 25-23 3-1 93-73
donderdag 14-11-19 21.00 Meerlo Set Up 6 VC Athos 4 12-25 25-23 25-18 21-25 2-2 83-91
maandag 18-11-19 20.30 Steyl BVC Holyoke 3 VC Kessel 5            
maandag 25-11-19 20.00 Offenbeek Revoc VCB3 VC Kessel 5            
dinsdag 26-11-19 20.00 Panningen VC Olympia 4 BVC Holyoke 3            
donderdag 28-11-19 21.00 Arcen AV Flash 2 Set Up 6            
donderdag 28-11-19 20.30 Sevenum VC Athos 4 Civitas 4            
maandag 9-12-19 20.00 Offenbeek Revoc VCB3 BVC Holyoke 3            
woensdag 11-12-19 19.45 Venlo Civitas 4 AV Flash 2            
donderdag 12-12-19 21.00 Meerlo Set Up 6 VC Olympia 4            
donderdag 12-12-19 21.00 Kessel VC Kessel 5 VC Athos 4            
maandag 6-01-20 20.30 Steyl BVC Holyoke 3 Set Up 6            
dinsdag 7-01-20 20.00 Panningen VC Olympia 4 Civitas 4            
donderdag 9-01-20 21.30 Arcen AV Flash 2 VC Kessel 5            
donderdag 9-01-20 20.30 Sevenum VC Athos 4 Revoc VCB3            
maandag 20-01-20 20.30 Steyl BVC Holyoke 3 VC Athos 4            
dinsdag 21-01-20 20.00 Panningen VC Olympia 4 VC Kessel 5            
donderdag 23-01-20 21.30 Arcen AV Flash 2 Revoc VCB3            
donderdag 23-01-20 21.00 Meerlo Set Up 6 Civitas 4            
donderdag 23-01-20 19.30 Sevenum VC Athos 4 BVC Holyoke 3            
maandag 3-02-20 20.00 Offenbeek Revoc VCB3 VC Olympia 4            
woensdag 5-02-20 19.45 Venlo Civitas 4 BVC Holyoke 3            
donderdag 6-02-20 20.30 Sevenum VC Athos 4 AV Flash 2            
donderdag 6-02-20 21.00 Kessel VC Kessel 5 Set Up 6            
maandag 17-02-20 20.30 Steyl BVC Holyoke 3 AV Flash 2            
dinsdag 18-02-20 20.00 Panningen VC Olympia 4 VC Athos 4            
woensdag 19-02-20 19.45 Venlo Civitas 4 VC Kessel 5            
donderdag 20-02-20 21.00 Meerlo Set Up 6 Revoc VCB3            
maandag 9-03-20 20.00 Offenbeek Revoc VCB3 Civitas 4            
donderdag 12-03-20 21.30 Arcen AV Flash 2 VC Olympia 4            
donderdag 12-03-20 20.30 Sevenum VC Athos 4 Set Up 6            
donderdag 12-03-20 21.00 Kessel VC Kessel 5 BVC Holyoke 3            
woensdag 25-03-20 19.45 Venlo Civitas 4 VC Athos 4            
donderdag 26-03-20 21.00 Meerlo Set Up 6 AV Flash 2            
donderdag 26-03-20 21.00 Kessel VC Kessel 5 Revoc VCB3            
maandag 30-03-20 20.30 Steyl BVC Holyoke 3 VC Olympia 4            
maandag 6-04-20 20.30 Steyl BVC Holyoke 3 Revoc VCB3            
dinsdag 7-04-20 20.00 Panningen VC Olympia 4 Set Up 6            
donderdag 9-04-20 21.30 Arcen AV Flash 2 Civitas 4            
donderdag 9-04-20 20.30 Sevenum VC Athos 4 VC Kessel 5            
maandag 20-04-20 20.00 Offenbeek Revoc VCB3 VC Athos 4            
woensdag 22-04-20 19.45 Venlo Civitas 4 VC Olympia 4            
donderdag 23-04-20 21.00 Meerlo Set Up 6 BVC Holyoke 3            
donderdag 23-04-20 21.00 Kessel VC Kessel 5 AV Flash 2